Říjen 2010

Do you know that i love style by Kenza and Victoria?

23. října 2010 v 13:29 do you know?
Dalším tématem do téhle rubriky jsem vybrala něco z módy, konkrétně styl dvou slečen, které mají podle mě zajímavý vkus a pro mě i inspirativní. :)

Kenza má pro mě zajímavý život, její šatník se mi líbí snad od začátku, co jsem narazila na její blog a ne, nebudu tvrdit, že se mi líbí úplně všechno, co nosí, ale na ní se mi líbí i to, co bych si na sebe já třeba nikdy nevzala. :)

Na Victoriin bloglovin' jsem narazila náhodně a líbí se mi, s jakou jednoduchostí volí oblečení k sobě a zároveň to může celkově působit tolik sladěně a zajímavě! :)

Teď už se dostaneme k nějakým ukázkám a dole pod vloženými fotkami najdete i odkazy přímo na jejich blogy. ;)

[16.10.10]

16. října 2010 v 13:07
nápis3
Tenhle týden byl pro mě jako na houpačce. Byly hodiny, kdy se mi celkem i dařilo, celkem dobré známky, chvíle smíchu a někdy pak přišli hodiny, kdy jsem měla po náladě a jediné, co jsem si přála aby klaplo, byl trip to Prague. 

V pondělí se mi vstávalo tak těžce, že jsem myslela, že nikam nedojdu. Vstávání je pro mě horor a asi se to už nezlepší. Nedokážu usnout v devět večer a podle toho pak vypadá moje energie ráno při vstávání. Ve škole jsem se celý den modlila, abych přežila rozvrh do čtyř hodin a snad nic jiného jsem ten den neřešila. 

Úterý bylo celkem lepší. Šla jsem dřív ze školy abych něco stihla zařídit a pak stíhala jízdy v autoškole. Byla to asi moje nejlepší jízda vůbec a mohla jsem si myslet, že se mi to během týdne nepovede hned dvakrát. :D Měla jsem z toho ale takovou radost, že jsem se snad zbytek večera jenom usmívala. 

Středa se mi z pohledu školy vyvedla. Až tedy na test z eka, který jsem absolutně nezvládla a myslím, že s touhle učitelkou zvládnout maturitu bude umění. Měla zůstat u účtařky a ekonomky a nechodit nikam učit! Jinak zkoušení z němčiny, snad i test z matematiky a angličtina dobrý, takže jsem byla spokojená. :)

Čtvrtek byl ale vážně na jedničku. Den jsem během prvních čtyř hodin nějak přežila, ale na tělocviku další dvě hodiny jsem litovala, že jsem s mým zapomenutým cvičebním úborem a v ryflích vůbec cvičila! :-/ Hodila jsem při běhu takovou "hubu" na zem, že jsem si sedřela obě předloktí a pohled na mě byl vážně k nezaplacení. Aby sem na sebe nestrhla ještě větší pozornost, tak jsem se rychle vyšvihla na nohy a dělala, že se mi vlastně vůbec nic nestalo! :D

Za to včerejšek jsem si hrozně užila. Jela jsem do Prague za Sajü a jsem čím dál víc přesvědčená, že je to člověk k nezaplacení! Tolik srandy, tolik témat probíraných, tolik courání po krámech kvůli mé zimní bundě. Dobře, spíše nakonec lítání po H&M's a doufám, že jsem tím S trochu víc neodradila. Přiznávám, jsem hrozná, když se mám rozhodovat, co si koupím a co ne! Starbucks taky nesměl chybět a nezapomenu na zážitky tipu "Bieber" a černoch s laptopem Apple. Thank you for this wonderful day! ♥

rukavice
menší úlovek do chladnějších dnů ♥

xoxo your L

Inspiration nr. 3

10. října 2010 v 15:05 inspiration
                                          A little bit...
nápis2
fashion17
fashion16

Do you know that i love tattoos?

4. října 2010 v 23:21 do you know?
Rozhodla jsem se, že přidám rubriku, ve které se budu věnovat všemu, co mám ráda. Takže tady je první článek a to o "tattoos".

Tetování mám ráda, i když musím říct, že největší slabost mám stejně pro ta menší a hlavně nebarevná! Sama nějaká plánuji, takže se na svoje úplně první vážně těším. Musím říct, že mám hrozně ráda, když se s tetováním váže i nějaký význam a originalita. Upřímně nedala bych si asi jen z rozmaru vytetovat něco, co už má vytetováno hodně lidí a nebo spíš upřesním, co pro mě má význam "krásy". Přeci jen, toho by člověk mohl za pár let litovat. ;)

A tady je už pár fotek tattoos, které mě zaujaly a nebo se mi jednoduše líbí na té dané osobě. :)
tattoo14