Červenec 2010

I need more energy!

31. července 2010 v 13:30 my ideas
Hi my dear bloggers! ♥

What's wrong with me? Jde na mě příšerný pocit z toho, že je polovina prázdnin za námi! Ach, nechci ani pomyslet, jak moc mi bude chybět klid, pohoda, čas jen pro sebe...jednoduše čas na VŠECHNO...řešila jsem teď nějaké problémy s mojí kamarádkou. Ztratila jsem v ní důvěru a už mě to nějak moc nemrzí, protože jsem si uvědomila, jak jsme jiné a zároveň znáte to, když něco řešíte nemůžete to dostat z hlavy?! Neměla jsem ani nějak chuť napsat nějaký článek etc., ale teď to napravuji. Byla jsem ve čtvrtek na malém nákupu a koupila jsem si pár nových věcí a pro zajímavost vám sem hodím pic mých nových šatů s nařasenými rameny a koženého náramku. :)) Jinak autoškola mě vážně baví a je to celkem i příjemné odreagování si sednout za volant a soustředit se jen na jízdu! ^^ A jaké jsou vaše plány na srpen? :) Já jsem jich pár měla, ale zkomplikovalo se to trochu tou mojí pauzou na přemýšlení s tou mou kamarádkou...jestli to tak tedy vůbec můžu říct, ale to nic nemění na tom, že chci v srpnu vyrazit s BF na nákupy do Prahy, takže to už se fakt těším, potom určitě pár meetingů s mými friends na nějaké společné akci a co dál? To se uvidí v průběhu času nejspíš. :)) A co bych dodala k titulku? Srpen si chci užít na maximum, protože pak začne pravé peklo! ♥ Ale co, musíme se všichni nad školu a vše pak povznést a překonat to! ;)

xoxo your L


Don't fly with head in the clouds!

28. července 2010 v 16:27 my ideas
Hi sweethearts! :)

How are you, all? ♥ Já mám dneska absolutně melancholickou a psací náladu (ze všeho bych se nejraději vypsala), jsem unavená a nemám na nic náladu...to vážně nemám ráda!

Proč unavená? Spala jsem u kamarádky s pár dalšími kamarádkami a jak to tak většinou dopadá...spánku minimum. Ráno jsem se probudila rozlámaná, nevyspalá a musela jsem běžet na autoškolu a huráá za volant! (ironie) :D :)) Naštěstí už jsem nějaké chyby nedělala, takže jsem z toho začala mít docela i dobrý pocit! *joyful* Unavenost mi bohužel zůstala, takže budu asi celý den doma...hodně času na přemýšlení. Někdy si vážně říkám "nelítej v oblacích!!!". I'm a dreamer a nejhorší je si uvědomovat, že dříve jsem ani taková nebyla, ale od té doby, co jsem na střední, tak do toho svého "vlastního" světa utíkám, čím dál častěji. Snění je perfektní věc, but sometimes it hurts! Dopad do reality je někdy příšerný...! So stop mým žvástům, které se vám stejně nebudou chtít číst. :D Jenže někdy se vypsat potřebuji...a kde jinde, než třeba tady...:)

I'm dreaming about...


Inspiration nr. 1

27. července 2010 v 1:25 inspiration
A little bit inspiration! ♥


Yesterday was my BIG nervous-day!

27. července 2010 v 1:24 my ideas
Hi honeys! ♥

Do you ask me, why nervous? Včera ráno jsem měla první jízdy a když opomenu, že jsem neustále zbrkle při řazení vyloženě "dupala" na plyn...byl to dobrý pocit! ^_^ Opravdu doufám, že řidičský průkaz nakonec dostanu, protože s ním mám velké plány! :D You know, niki! ♥ Časem by pro mě mohl být konec toho časného vstávání do ústavu jménem school a když se budu chtít sbalit a jet se někomu vybrečet na rameno a HLAVNĚ, když mě bude jakákoliv bližší kamarádka potřebovat, nebudu omezená jízdními řády a tím, kde bydlím. :)

Také jsme s kamarádkou horlivě debatovali about tattoo. Vážně nad jedním přemýšlím a bude mít pro mě velký význam! :) Bude mi připomínat, čím vším jsem si musela ohledně jedné věci projít a proto hledám inspiraci, co by bylo nejlepší! :) Do you have any? :)

Dnešek byl celkem dobrý, až na to, že tady teď sedím s pivem (brrr) jako nějaký alkoholik, protože se mi začalo dělat nevolno a mamka prý, že to je dobré na trávení! :D 

So i hope, you have a very nice days and take care! ♥

xoxo your L

New start!

25. července 2010 v 22:18 my ideas
Hey everyone! ♥

Bloggering - to je to, co mě posledních pár měsíců lákalo zrealizovat, ale pořád jsem k tomu neměla ten první impulz - just do it! Nikdy by mě nenapadlo, že potkám slečny, které mně dají impulz k tomu, abych to aspoň zkusila a s pomocí jednoho mého internetového zlata začínám! :) Budu sem psát vše, z čeho se budu chtít momentálně vypsat a nebo o tom, co mám ráda, co mě zaujalo etc. Doufám, že sem občas někdo z Vás zavítá a možná i, že se sem někdo z Vás bude vracet. I'll hope so. :) Tak to by asi k úvodu stačilo a snad jen dodám...Enjoy your holidays!

PS. Big THANK YOU for your help with this blog niki! ♥

xoxo your L